Naše společnost

Vzdělávání zaměstnanců

16. 05. 2011

VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ S VYUŽITÍM PODPORY FINANČNÍCH ZDROJŮ Z FONDŮ EU

Společnost od ledna letošního roku zahájila realizaci projektu „Zvýšení konkurenceschopnosti formou efektivního osobnostního rozvoje zaměstnanců“. Projekt je realizován s využitím finančních zdrojů Evropské unie a Evropského sociálního fondu poskytovaných v rámci operačního programu „Lidské zdroje a zaměstnanost“.

V měsíci dubnu pokračovaly základní kurzy I. bloku vzdělávacích aktivit – školení MS office – SW Excel, ukončení těchto čtyřdenních kurzů je pro první skupinu naplánováno na 20.5.2011 a pro druhou skupinu 3.6.2011. S ohledem na úkoly společnosti jsou naplánovány další školení, a to jednodenní školení SW Word pro skupinu pracovníků s úrovní znalostí pokročilý dne 10.6.2011 a dvoudenní školení SW Word pro první skupinu pracovníků s úrovní znalostí základní, které bude zahájeno 17.6.2011.

Dalšími školeními také pokračuje II. blok vzdělávacích aktivit – školení AutoDesk. Ve dnech 9.5. a 10.5.2011 proběhly hned dvě školení, jedno pro první skupinu pracovníků se znalostí AutoCad pokročilý a druhé nádstavbové CADKON 2D základní. Druhá skupina pracovníků se znalostí AutoCAD pokročilý absolvuje školení dne 16.5.2011. Ve dnech 11.5. až 13.5.2011 pak proběhlo školení AutoCad LT základní pro dva pracovníky, ve dnech 16. a 17.6.2011 je naplánováno školení AutoCad standardy pro 31 pracovníků společnosti.

Čtvrtým měsícem probíhá výuka anglického jazyka v rámci IV. bloku vzdělávacích aktivit pro dvě skupiny pracovníků.

Třem dodavatelům byla odeslána výzva k podání nabídek na školení části IV. bloku vzdělávacích aktivit – jazykové a odborné vzdělávání a III. bloku vzdělávacích aktivit – rozvojové dovednosti pro zaměstnance, vyhodnocení bude provedeno ve lhůtách stanovených metodickým pokynem pro zadávání zakázek OPLZZ.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Novinky

Společnost B-projekting
Zlín hledá pro svoji
projekční kancelář
schopné projektanty

Úvod
pozdrav jednatele společnosti

Project CB&Silica 3D model Continental Barum Otrokovice

AVX Czech Republic Uh. Hradiště

3D Modely ocelové konstrukce

Změny ve vedení společnosti B-PROJEKTING

DELIMAX Hodonín

CMR Puchov

Projekt zprovoznění PES TV HMLS TYP V Slovkord PLUS, A. S., Senica

Nabídka na měření průtoku kapalin

Barum Continental Otrokovice

Uskutečnili jsme upgrade techniky

Využití evropských fondů pro vzdělávání

3D modeling

Nový web a vizuální styl

Podpořili jsme akci nejlepšího sportovce roku 2010.

Projekty

Naše realizované projekty