Naše společnost

Vzdělávání zaměstnanců

24. 04. 2011

VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ S VYUŽITÍM PODPORY FINANČNÍCH ZDROJŮ Z FONDŮ EU

Společnost od ledna letošního roku zahájila realizaci projektu „Zvýšení konkurenceschopnosti formou efektivního osobnostního rozvoje zaměstnanců“. Projekt je realizován s využitím finančních zdrojů Evropské unie a Evropského sociálního fondu poskytovaných v rámci operačního programu „Lidské zdroje a zaměstnanost“.

V měsíci březnu bylo provedeno výběrové řízení na dodavatele školení I. bloku vzdělávacích aktivit – školení MS office, byla vybrána společnost ALTIX Zlín. Před zahájením výuky byli pracovníci rozděleni na základě dosavadních znalostí a dovedností do skupin základní, střední a pokročilá úroveň znalostí. Výuka pro první skupinu pracovníků se základní znalostí SW Excel byla zahájena dne 24.3.2011, výuka pro druhou skupinu pracovníků se základními znalostmi byla zahájena dne 30.3.2011, kurz je čtyřdenní. Výuka pro skupiny pracovníků se střední úrovní znalostí SW Excel bude pokračovat po prázdninových měsících.

Zároveň bylo v měsíci březnu také ukončeno výběrové řízení na dodavatele školení II. bloku vzdělávacích aktivit – školení AutoDesk, byla vybrána společnost AB Studio Praha. Stejně jako u prvního bloku vzdělávacích aktivit byli pracovníci před zahájením výuky rozděleni do skupin dle dosavadních znalostí a dovedností, kurs pro pracovníky se základní znalostí SW AutoCAD byl zahájen dne 12.4.2011, pracovníci absolvovali celkem 3 školící dny. Výuka pro pracovníky se střední úrovní znalostí proběhla ve dnech 18. a 19.4.2011.

Výuka pro skupinu pracovníků s pokročilou znalostí AutoCAD je naplánová na květen a výuka CAD standardů na červen 2011.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Novinky

Společnost B-projekting
Zlín hledá pro svoji
projekční kancelář
schopné projektanty

Úvod
pozdrav jednatele společnosti

Project CB&Silica 3D model Continental Barum Otrokovice

AVX Czech Republic Uh. Hradiště

3D Modely ocelové konstrukce

Změny ve vedení společnosti B-PROJEKTING

DELIMAX Hodonín

CMR Puchov

Projekt zprovoznění PES TV HMLS TYP V Slovkord PLUS, A. S., Senica

Nabídka na měření průtoku kapalin

Barum Continental Otrokovice

Uskutečnili jsme upgrade techniky

Využití evropských fondů pro vzdělávání

3D modeling

Nový web a vizuální styl

Podpořili jsme akci nejlepšího sportovce roku 2010.

Projekty

Naše realizované projekty